Kategorijas

Kopā 0,00 €

Clientem

Kopā 0,00 €

Clientem

Preču grozs

Foto Svītrkods Nosaukums Cena, Bez PVN Daudzums Apjomu atlaide Kopā
Preču kopsumma
Piezīmes un īpašas vēlmes
Pakalpojumu noteikumi

Lietošanas noteikumi

 1. Preču raksturojums, specifikācija un Cenas ir norādītas Interneta veikalā katras attiecīgās preces izvēles logā. Nepieciešamības gadījumā Papildus informāciju par preci iespējams iegūt sazinoties ar Pārdevēja   klientu apkalpošanas konsultantiem pa tālruni 67360611 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 2. Preču Cenas ir spēkā savlaicīgas samaksas gadījumā, veicot samaksu sadarbības līgumā noteiktajā laikā. 3. Cenas ir norādītas neiekļauj pievienotās vērtības nodoklis. Cenā nav ietverta maksa par preces piegādi. 4. Preču sortiments un Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.andal.lv un tās attiecas uz preču pasūtījumiem, kas veikti pēc   izmaiņu publikācijas. 5. Starp Pircēju un Pārdevēju noslēgtais distances līgums stājas spēkā brīdī, kad Pārdevējs ir saņēmis Pircēja veikto pasūtījumu un nosūtījis uz Pircēja elektroniskā pasta adresi (vai citādi) pasūtījuma   apstiprinājumu, un tas ir spēkā līdz tā izpildei (preces nodošanai), 6. Puses ir atbildīgas par otrai Pusei nodarītajiem zaudējumiem. 7. Informācija par Pircēja sniegto datu apstrādi un aizsardzību ir norādīta Interneta veikala sadaļā „Privātuma politika”. 8. Pušu tiesiskajām attiecībā tiek piemēroti Latvijas Republikas normatīvie akti. Strīdi Pušu starpā tiek risināti savstarpēju pārrunu ceļā. Ja šādi Pusēm neizdodas vienoties, strīds izskatāms Latvijas Republikas   tiesu iestādes. Patērētājam ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Speciālie piedāvājumi

Esperanza EKM010 2in1 mikseris + blenderis 300W
Energy Sistem Music Box 1+ Slate Bluetooth bezvadu skaļruņi 5W. Garantija 3 gadi!
Energy Sistem Music Box 1+ Sky Bluetooth bezvadu skaļruņi 5W. Garantija 3 gadi!
Energy Sistem Music Box 1+ Grape Bluetooth bezvadu skaļruņi 5W. Garantija 3 gadi!
Platinet 2in1 USB + Type-C adapter Flash Drive X-Depo 16GB
Energy Sistem Music Box 5+ Bluetooth bezvadu skaļruņi 10W. Garantija 3 gadi!
Titanum TKK001S Elektriskā tējkanna 1.8L 1850W
Pelikan Spiedogu spilvens 5x7 cm zils
Esperanza EKK024K TĒJKANNA 1.7L 1500W KORPUSS NO RŪDĪTA STIKLA, MELNS
Energy Sistem Music Box 7 Bluetooth bezvadu skaļruņi 20W. Garantija 3 gadi!

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.